23
Новини
ico
  • Як народжуються десерти 23.01.2013

    Ми обрали для себе не самий простий, але дуже цікавий сегмент — десерти з якісної сировини: справжнього французького та іспанського шоколаду, натуральних тваринних вершків, свіжих та свіжозаморожених ягід, марципану, праліне та інших компонентів. Чому це важливо? Все просто — коли в десерті поєднані натуральні складники, професійна щоденна робота, кращий досвід та технології - виходить виключно смачно. В нас немає пріоритетів між смаком та зовнішнім виглядом. Правило щоденної роботи: однаково красиво та смачно.

    Для того, щоб досягнути найкращого результату, доводиться багато і постійно навчатись. Інколи, щоб торт або тістечко попали на вітрини закладів, проходять місяці: ми експериментуємо, виправляємо помилки, шукаємо кращі компоненти та їх поєднання. Все заради того, щоб кожний десерт був кращим за попередній.

    І останнє, що насправді є першим у створенні найсмачніших солодощів — це наші кондитери. Вони прекрасні люди і просто закохані...в солодке. Вони щодня вдосконалюють свої навички, бездоганно роблять свою роботу та радіють, що своєю працею несуть справжню радість людям.